|
738168
|
lø06-08 2022
|
15:00
|
|
|
Idrætscenter Sunds Vest
|
|
|
|
738165
|
ti09-08 2022
|
19:00
|
|
|
Min Købmand arena (Thyborøn)
|
|
|
|
|
738169
|
fr12-08 2022
|
19:00
|
|
|
Teglpark Stadion hybridbane
|
|
|
|
|
738242
|
fr12-08 2022
|
19:00
|
|
|
REMA 1000 Park, Aulum
|
|
|
|
738170
|
lø13-08 2022
|
14:00
|
|
|
Feldborg Savværk Arena
|
|
|
|
738243
|
sø14-08 2022
|
12:00
|
|
|
Mejrup Kultur & Fritidscenter
|
|
|
|
|
738245
|
ti16-08 2022
|
19:00
|
|
|
Idrætscenter Sunds Vest
|
|
|
|
738247
|
ti16-08 2022
|
19:00
|
|
|
Feldborg Savværk Arena
|
|
|
|
738244
|
on17-08 2022
|
19:00
|
|
|
Harboøre Stadion
|
|
|
|
738246
|
to18-08 2022
|
19:00
|
|
|
Tarm Stadion
|
|
|
|
|
738249
|
fr19-08 2022
|
19:00
|
|
|
Teglpark Stadion hybridbane
|
|
|
|
738248
|
lø20-08 2022
|
16:00
|
|
|
Spjald Stadion
|
|
|
|
738250
|
sø21-08 2022
|
11:30
|
|
|
REMA 1000 Park, Aulum
|
|
|
|
738251
|
sø21-08 2022
|
15:00
|
|
|
Mejrup Kultur & Fritidscenter
|
|
|
|
738252
|
fr26-08 2022
|
19:00
|
|
|
Harboøre Stadion
|
|
|
|
738255
|
fr26-08 2022
|
19:00
|
|
|
Feldborg Savværk Arena
|
|
|
|
738253
|
lø27-08 2022
|
14:00
|
|
|
REMA 1000 Park, Aulum
|
|
|
|
738167
|
ti30-08 2022
|
19:00
|
|
|
Tarm Stadion
|
|
|
|
738166
|
on31-08 2022
|
18:30
|
|
|
Spjald Stadion
|
|
|
|
738256
|
fr02-09 2022
|
18:30
|
|
|
Min Købmand arena (Thyborøn)
|
|
|
|
738319
|
fr02-09 2022
|
18:30
|
|
|
Spjald Stadion
|
|
|
|
738257
|
lø03-09 2022
|
15:00
|
|
|
Tarm Stadion
|
|
|
|
738258
|
sø04-09 2022
|
13:00
|
|
|
Mejrup Kultur & Fritidscenter
|
|
|
|
738323
|
on07-09 2022
|
18:30
|
|
|
REMA 1000 Park, Aulum
|
|
|
|
738320
|
fr09-09 2022
|
18:30
|
|
|
Feldborg Savværk Arena
|
|
|
|
738322
|
lø10-09 2022
|
15:00
|
|
|
Idrætscenter Sunds Vest
|
|
|
|
738321
|
lø10-09 2022
|
16:00
|
|
|
Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
|
|
|
|
738324
|
fr16-09 2022
|
18:00
|
|
|
REMA 1000 Park, Aulum
|
|
|
|
738325
|
lø17-09 2022
|
14:00
|
|
|
Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
|
|
|
|
738327
|
lø17-09 2022
|
14:00
|
|
|
Feldborg Savværk Arena
|
|
|
|
738326
|
sø18-09 2022
|
12:00
|
|
|
Mejrup Kultur & Fritidscenter
|
|
|
|
738331
|
lø24-09 2022
|
11:00
|
|
|
Spjald Stadion
|
|
|
|
738328
|
lø24-09 2022
|
13:30
|
|
|
Min Købmand arena (Thyborøn)
|
|
|
|
738329
|
lø24-09 2022
|
15:00
|
|
|
Tarm Stadion
|
|
|
|
738330
|
sø25-09 2022
|
15:00
|
|
|
Idrætscenter Sunds Vest
|
|
|
|
738254
|
to29-09 2022
|
18:30
|
|
|
Idrætscenter Sunds Vest
|
|
|
|
738332
|
to29-09 2022
|
19:30
|
|
|
Mejrup Kultur & Fritidscenter
|
|
|
|
738340
|
lø01-10 2022
|
11:00
|
|
|
Spjald Stadion
|
|
|
|
738341
|
lø01-10 2022
|
13:00
|
|
|
REMA 1000 Park, Aulum
|
|
|
|
738339
|
lø01-10 2022
|
15:00
|
|
|
Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
|
|
|
|
738344
|
ti04-10 2022
|
19:00
|
|
|
Tarm Stadion
|
|
|
|
738343
|
fr07-10 2022
|
18:00
|
|
|
Feldborg Savværk Arena
|
|
|
|
738342
|
lø08-10 2022
|
13:30
|
|
|
Harboøre Stadion
|
|
|
|
738345
|
lø08-10 2022
|
15:00
|
|
|
Idrætscenter Sunds Vest
|
|
|
|
738393
|
lø15-10 2022
|
11:00
|
|
|
Spjald Stadion
|
|
|
|
738392
|
lø15-10 2022
|
14:00
|
|
|
Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
|
|
|
|
738346
|
lø15-10 2022
|
15:00
|
|
|
Tarm Stadion
|
|
|
|
738394
|
sø16-10 2022
|
13:00
|
|
|
Mejrup Kultur & Fritidscenter
|
|
|
|
738442
|
to20-10 2022
|
19:00
|
|
|
Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
|
|
|
|
738443
|
fr21-10 2022
|
18:30
|
|
|
Jakobsen og Blindkilde Arena, Kunstgræs (Aulum)
|
|
|
|
738395
|
lø22-10 2022
|
15:00
|
|
|
Idrætscenter Sunds Vest
|
|
|
|
738444
|
sø23-10 2022
|
14:00
|
|
|
Feldborg Savværk Arena
|
|
|
|
738445
|
lø29-10 2022
|
13:30
|
|
|
Min Købmand arena (Thyborøn)
|
|
|
|
738446
|
lø29-10 2022
|
13:30
|
|
|
Mejrup Kultur & Fritidscenter
|
|
|
|
738447
|
lø29-10 2022
|
13:30
|
|
|
Tarm Stadion
|
|
|
|
738448
|
lø29-10 2022
|
13:30
|
|
|
Spjald Stadion
|
|
|
Se playoff kampene her og her
Bedste hold på 6. pladsen undgår play-off kamp: Hjerting IF (pulje 22).
Bedste hold på 7. pladsen undgår direkte nedrykning og skal i play-off: Nordens Paris (pulje 13).