|
285651
|
sø13-03 2022
|
11:45
|
|
|
Kunstgræsbanen Aalborg Freja
|
|
|
|
285653
|
sø13-03 2022
|
12:15
|
|
|
Kunstgræs Liseborg
|
|
|
|
|
285654
|
sø13-03 2022
|
14:00
|
|
|
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
|
|
|
|
|
285656
|
lø19-03 2022
|
13:00
|
|
|
Dana Cup Kunstgræs (Fortuna)
|
|
|
|
285657
|
lø19-03 2022
|
13:00
|
|
|
AC Huse Park Kunstgræs
|
|
|
|
285662
|
sø27-03 2022
|
12:00
|
|
|
AC Huse Park Kunstgræs
|
|
|
|
|
285655
|
ma28-03 2022
|
18:30
|
|
|
Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
|
|
|
|
285688
|
to31-03 2022
|
19:00
|
|
|
Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
|
|
|
|
285666
|
lø02-04 2022
|
10:00
|
|
|
Arena Kop & Kande (Brønderslev)
|
|
|
|
285664
|
lø02-04 2022
|
12:00
|
|
|
Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
|
|
|
|
|
285665
|
lø02-04 2022
|
12:30
|
|
|
AC Huse Park Kunstgræs
|
|
|
|
285663
|
sø03-04 2022
|
11:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
|
|
|
|
285661
|
ti05-04 2022
|
18:00
|
|
|
Liseborgcentret
|
|
|
|
285670
|
on06-04 2022
|
19:00
|
|
|
Dana Cup Kunstgræs (Fortuna)
|
|
|
|
285667
|
lø09-04 2022
|
11:30
|
|
|
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
|
|
|
|
285668
|
lø09-04 2022
|
13:00
|
|
|
AC Huse Park Kunstgræs
|
|
|
|
285669
|
on13-04 2022
|
18:45
|
|
|
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
|
|
|
|
285673
|
lø16-04 2022
|
11:00
|
|
|
Arena Kop & Kande (Brønderslev)
|
|
|
|
285674
|
ma18-04 2022
|
11:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
|
|
|
|
285672
|
on20-04 2022
|
18:30
|
|
|
Liseborgcentret
|
|
|
|
285676
|
lø23-04 2022
|
11:00
|
|
|
Østerild Stadion
|
|
|
|
285675
|
sø24-04 2022
|
11:00
|
|
|
Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
|
|
|
|
285677
|
on27-04 2022
|
18:45
|
|
|
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
|
|
|
|
285680
|
to28-04 2022
|
18:00
|
|
|
Sjørring Stadion
|
|
|
|
285679
|
fr29-04 2022
|
19:00
|
|
|
AC Huse Park Kunstgræs
|
UHT
|
|
|
285681
|
ti03-05 2022
|
18:30
|
|
|
Arena Kop & Kande (Brønderslev)
|
|
|
|
285652
|
on04-05 2022
|
18:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
|
|
|
|
285682
|
on04-05 2022
|
18:30
|
|
|
Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
|
|
|
|
285683
|
lø07-05 2022
|
11:30
|
|
|
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
|
|
|
|
285659
|
ti10-05 2022
|
17:30
|
|
|
Kunstgræsbanen Aalborg Freja
|
|
|
|
285684
|
on11-05 2022
|
19:00
|
|
|
Liseborgcentret
|
|
|
|
285687
|
sø15-05 2022
|
11:00
|
|
|
Arena Kop & Kande (Brønderslev)
|
UHT
|
|
|
285689
|
to19-05 2022
|
18:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
|
|
|
|
285660
|
to19-05 2022
|
19:00
|
|
|
RMS Park Romalt
|
|
|
|
285690
|
fr20-05 2022
|
19:00
|
|
|
Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
|
|
|
|
285691
|
lø21-05 2022
|
10:00
|
|
|
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
|
|
|
|
285692
|
sø22-05 2022
|
11:00
|
|
|
Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
|
|
|
|
285693
|
sø22-05 2022
|
11:30
|
|
|
Liseborgcentret
|
|
|
|
285694
|
sø22-05 2022
|
15:00
|
|
|
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
|
|
|
|
285697
|
lø28-05 2022
|
12:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
|
|
|
|
285695
|
to02-06 2022
|
18:30
|
|
|
Liseborgcentret
|
UHT
|
|
|
285686
|
fr03-06 2022
|
18:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
|
|
|
|
285671
|
lø04-06 2022
|
11:30
|
|
|
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
|
|
|
|
285696
|
lø04-06 2022
|
12:00
|
|
|
Frøstrup Stadion
|
|
|
|
285658
|
on08-06 2022
|
17:30
|
|
|
Arena Kop & Kande (Brønderslev)
|
|
|
|
285685
|
on08-06 2022
|
18:45
|
|
|
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
|
|
|
|
285699
|
lø11-06 2022
|
11:00
|
|
|
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
|
|
|
|
285700
|
sø12-06 2022
|
11:00
|
|
|
Hørdum Stadion
|
|
|
|
285702
|
sø12-06 2022
|
11:00
|
|
|
Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
|
|
|
|
285701
|
sø12-06 2022
|
13:00
|
|
|
Ryomgård Stadion
|
|
|
|
285698
|
on15-06 2022
|
18:00
|
|
|
Arena Kop & Kande (Brønderslev)
|
HHT
|
|
|
285678
|
on15-06 2022
|
18:30
|
|
|
AC Huse Park Kunstgræs
|
|
|
|
285703
|
lø18-06 2022
|
10:00
|
|
|
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
|
|
|
|
285706
|
lø18-06 2022
|
10:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
|
|
|
|
285704
|
lø18-06 2022
|
11:00
|
|
|
Arena Kop & Kande (Brønderslev)
|
|
|
|
285705
|
sø19-06 2022
|
11:30
|
|
|
Liseborgcentret
|
|
|
Find info om rækken her.
Der er ingen ombrydning i denne række.
- Der er fri tilmelding til alle efterårets pigerækker.
Puljevinderen skal spille JM - Læs mere her.