|
228844
|
lø26-02 2022
|
09:45
|
|
|
Hedensted HM Park Kunstgræsbane
|
|
|
|
228842
|
lø26-02 2022
|
11:00
|
|
|
Sejs Kunstgræs 11-mands
|
|
|
|
|
228843
|
sø27-02 2022
|
09:30
|
|
|
Nybolig Kunstarena
|
|
|
|
|
228848
|
sø06-03 2022
|
14:30
|
|
|
MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
|
|
|
|
228845
|
sø06-03 2022
|
15:00
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
|
|
|
228850
|
lø12-03 2022
|
11:00
|
|
|
Hedensted HM Park Kunstgræsbane
|
|
|
|
|
228852
|
lø12-03 2022
|
11:00
|
|
|
Designa Kunstgræs 2
|
|
|
|
228849
|
lø12-03 2022
|
11:45
|
|
|
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
|
|
|
|
228851
|
sø13-03 2022
|
11:00
|
|
|
Nybolig Kunstarena
|
|
|
|
228841
|
lø19-03 2022
|
10:30
|
|
|
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
|
|
|
|
|
228856
|
sø20-03 2022
|
10:00
|
|
|
AURA Park (Stavtrup) Kunstgræs
|
|
|
|
228847
|
on23-03 2022
|
18:00
|
|
|
Normal Arena, 11-mands (kunst)
|
|
|
|
228854
|
sø27-03 2022
|
15:00
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
|
|
|
228855
|
sø27-03 2022
|
15:00
|
|
|
Nybolig Kunstarena
|
|
|
|
228859
|
lø02-04 2022
|
11:00
|
|
|
Løsning Stadion
|
|
|
|
228857
|
sø03-04 2022
|
11:00
|
|
|
Spektrum Odder
|
|
|
|
228860
|
sø03-04 2022
|
13:00
|
|
|
Designa Kunstgræs 1
|
|
|
|
228863
|
on06-04 2022
|
17:45
|
|
|
AURA Park (Stavtrup)
|
|
|
|
228862
|
lø09-04 2022
|
10:30
|
|
|
Hatting Stadion
|
|
|
|
228864
|
lø09-04 2022
|
11:00
|
|
|
Sejs Stadion
|
|
|
|
228853
|
ma18-04 2022
|
15:00
|
|
|
Sejs Stadion
|
|
|
|
228846
|
to21-04 2022
|
18:00
|
|
|
Designa Arena
|
|
|
|
228861
|
to21-04 2022
|
18:00
|
|
|
Spektrum Odder
|
|
|
|
229619
|
to21-04 2022
|
18:00
|
|
|
AURA Park (Stavtrup) Kunstgræs
|
|
|
|
228865
|
lø23-04 2022
|
10:45
|
|
|
Designa Kunstgræs 2
|
|
|
|
228867
|
lø23-04 2022
|
11:00
|
|
|
Løsning Stadion
|
|
|
|
228868
|
lø23-04 2022
|
11:00
|
|
|
Fælleden kunstgræsbane
|
|
|
|
228858
|
on27-04 2022
|
18:00
|
|
|
Normal Arena, 11-mands (kunst)
|
|
|
|
228871
|
to28-04 2022
|
18:00
|
|
|
AURA Park (Stavtrup)
|
|
|
|
228872
|
fr29-04 2022
|
18:00
|
|
|
Designa Kunstgræs 2
|
|
|
|
228869
|
lø30-04 2022
|
11:00
|
|
|
Normal Arena, 11-mands (kunst)
|
|
|
|
228870
|
sø01-05 2022
|
15:00
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
|
|
|
228876
|
lø07-05 2022
|
10:30
|
|
|
Sejs Stadion
|
|
|
|
228875
|
lø07-05 2022
|
11:00
|
|
|
Løsning Stadion
|
|
|
|
228874
|
ma09-05 2022
|
18:30
|
|
|
Nybolig Arena
|
|
|
|
228877
|
to12-05 2022
|
18:00
|
|
|
AURA Park (Stavtrup)
|
|
|
|
228880
|
lø14-05 2022
|
11:00
|
|
|
team.blue arena
|
|
|
|
228879
|
lø14-05 2022
|
12:00
|
|
|
Sejs Stadion
|
|
|
|
228878
|
sø15-05 2022
|
15:15
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
|
|
|
228873
|
on18-05 2022
|
18:00
|
|
|
Spektrum Odder
|
HHT
|
|
|
228882
|
lø21-05 2022
|
10:00
|
|
|
Designa Kunstgræs 2
|
|
|
|
228884
|
lø21-05 2022
|
11:00
|
|
|
Løsning Stadion
|
|
|
|
228881
|
lø21-05 2022
|
11:45
|
|
|
Spektrum Odder
|
|
|
|
228883
|
ti31-05 2022
|
18:00
|
|
|
team.blue arena
|
|
|
|
229447
|
on01-06 2022
|
18:00
|
|
|
AURA Park (Stavtrup)
|
|
|
|
229446
|
lø04-06 2022
|
11:00
|
|
|
Sejs Stadion
|
|
|
|
229445
|
ma06-06 2022
|
15:00
|
|
|
Simon Kjær Park (kunstgræs)
|
|
|
|
229497
|
lø11-06 2022
|
10:00
|
|
|
Designa Kunstgræs 1
|
|
|
|
229448
|
lø11-06 2022
|
11:00
|
|
|
Løsning Stadion
|
|
|
|
229449
|
sø12-06 2022
|
15:15
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
|
|
|
229450
|
on15-06 2022
|
17:30
|
|
|
Normal Arena, 11-mands (kunst)
|
|
|
|
229219
|
on15-06 2022
|
18:00
|
|
|
Hatting Stadion
|
|
|
|
228866
|
lø18-06 2022
|
10:00
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
|
|
|
229620
|
lø18-06 2022
|
10:30
|
|
|
Hatting Stadion
|
|
|
|
229621
|
lø18-06 2022
|
11:00
|
|
|
Sejs Stadion
|
|
|
|
229618
|
lø18-06 2022
|
11:55
|
|
|
Spektrum Odder
|
|
|
Find info om rækken her.
Se hvordan forårets U13 Drenge ombrydes til efterårets U14 Drenge her.
Interesse i at deltage på de øverste niveauer i efterårets U14 Drenge? - Læs mere om muligheden for wildcards her.
Puljevinderen skal spille JM - Læs mere her.