Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07. aug 2021
13:00
Jerne IF
3
Vojens/Sommersted
4
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2021
Oversidder
Haderslev FK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2021
11:00
Nyborg G & IF
1
Dalum IF
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2021
11:00
Vojens/Sommersted
4
Nyborg G & IF
4
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2021
12:30
Dalum IF
7
Tarup/Paarup IF
0
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2021
13:00
SGI/SSK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2021
19:00
Tarup/Paarup IF
2
SGI/SSK
2
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2021
19:00
Tarup/Paarup IF
2
Vojens/Sommersted
5
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2021
Oversidder
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2021
12:00
Haderslev FK
4
SGI/SSK
1
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2021
13:00
Vojens/Sommersted
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2021
18:00
Nyborg G & IF
4
Tarup/Paarup IF
0
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
12:00
Haderslev FK
2
Vojens/Sommersted
1
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2021
Oversidder
Nyborg G & IF
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2021
12:00
Tarup/Paarup IF
0
Jerne IF
0
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2021
12:00
SGI/SSK
6
Dalum IF
3
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
10:00
Nyborg G & IF
2
Haderslev FK
4
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
11:00
Vojens/Sommersted
2
SGI/SSK
4
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2021
13:00
Tarup/Paarup IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
13:00
Dalum IF
1
Vojens/Sommersted
2
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2021
Oversidder
Jerne IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2021
12:00
Haderslev FK
2
Tarup/Paarup IF
0
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2021
18:00
Dalum IF
5
Haderslev FK
0
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
12:00
Haderslev FK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
13:00
SGI/SSK
1
Tarup/Paarup IF
2
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2021
11:00
Dalum IF
6
Nyborg G & IF
4
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
11:00
SGI/SSK
6
Jerne IF
0
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
14:00
Nyborg G & IF
3
Vojens/Sommersted
1
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2021
Oversidder
SGI/SSK
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2021
11:00
Tarup/Paarup IF
2
Dalum IF
3
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2021
13:00
Jerne IF
Haderslev FK
HHT
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
14:00
Nyborg G & IF
5
Jerne IF
2
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
15:00
Vojens/Sommersted
3
Tarup/Paarup IF
0
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2021
12:00
SGI/SSK
5
Haderslev FK
2
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2021
13:00
Dalum IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
13:00
Jerne IF
SGI/SSK
HHT
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2021
Oversidder
Vojens/Sommersted
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2021
20:00
Tarup/Paarup IF
3
Nyborg G & IF
2
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
11:00
Vojens/Sommersted
3
Haderslev FK
4
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
13:00
Jerne IF
1
Tarup/Paarup IF
4
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
12:30
Dalum IF
2
SGI/SSK
0
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
13:00
Nyborg G & IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
04. nov 2021
19:00
Haderslev FK
0
Dalum IF
0
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
13:00
Dalum IF
Jerne IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2021
Oversidder
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2021
12:00
SGI/SSK
4
Vojens/Sommersted
1
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2021
19:00
Haderslev FK
Jerne IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
13. nov 2021
11:00
Vojens/Sommersted
Dalum IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
13. nov 2021
14:00
Nyborg G & IF
4
SGI/SSK
3
|
|||||||||||||||||||
14. nov 2021
13:00
Vojens/Sommersted
Jerne IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
14. nov 2021
13:00
Jerne IF
Oversidder
HHT
|
|||||||||||||||||||
14. nov 2021
15:00
Tarup/Paarup IF
2
Haderslev FK
1
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2021
19:00
SGI/SSK
Nyborg G & IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2021
19:30
Jerne IF
Dalum IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2021
12:00
Haderslev FK
3
Nyborg G & IF
3
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2021
12:15
Jerne IF
Nyborg G & IF
HHT
|
Se hvordan rækken ombrydes fra efteråret 2021 til foråret 2022 her.
Du kan finde informationer om rækken ved at læse rækkebeskrivelserne.
Spil bold i vintersæsonen frem til sæsonstart 2022 – Vinterturnering Liga 1 drenge/piger og Liga 2 drenge – tilmeld senest 10. oktober.