Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug 2021
17:30
Aabyhøj IF
4
ST 70
2
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2021
18:00
TRIF
4
IF Mols
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2021
18:00
Langaa IK
AIA/Tranbjerg (U14)
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2021
18:00
Lystrup IF
1
VRI
6
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2021
17:30
Hadsten SK
1
Ebeltoft IF
8
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2021
18:00
IF Mols
4
Lystrup IF
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2021
18:00
VRI
6
Langaa IK
0
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2021
18:00
Ebeltoft IF
3
TRIF
3
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2021
18:00
AIA/Tranbjerg (U14)
Aabyhøj IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2021
18:00
ST 70
4
Hadsten SK
2
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2021
18:00
IF Mols
4
Ebeltoft IF
7
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2021
18:00
TRIF
6
ST 70
1
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2021
18:00
Lystrup IF
2
Langaa IK
3
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2021
17:30
Hadsten SK
AIA/Tranbjerg (U14)
UHT
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2021
18:00
Aabyhøj IF
1
VRI
12
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2021
18:00
ST 70
3
IF Mols
2
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2021
18:00
Langaa IK
5
Aabyhøj IF
3
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2021
18:00
Ebeltoft IF
6
Lystrup IF
2
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2021
18:00
AIA/Tranbjerg (U14)
TRIF
HHT
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2021
18:00
VRI
7
Hadsten SK
2
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2021
12:00
IF Mols
AIA/Tranbjerg (U14)
UHT
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2021
17:45
TRIF
7
VRI
1
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2021
18:00
Ebeltoft IF
2
ST 70
2
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2021
18:00
Lystrup IF
1
Aabyhøj IF
1
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2021
17:30
Hadsten SK
1
Langaa IK
8
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2021
17:45
ST 70
3
Lystrup IF
2
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2021
18:00
AIA/Tranbjerg (U14)
6
Ebeltoft IF
4
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2021
18:00
Langaa IK
1
TRIF
9
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2021
18:00
VRI
8
IF Mols
2
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2021
18:00
Aabyhøj IF
5
Hadsten SK
4
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
11:00
IF Mols
5
Langaa IK
3
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2021
17:45
TRIF
8
Aabyhøj IF
0
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2021
18:00
ST 70
1
AIA/Tranbjerg (U14)
6
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2021
18:00
Ebeltoft IF
VRI
UHT
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2021
18:00
Lystrup IF
5
Hadsten SK
2
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2021
17:45
Aabyhøj IF
3
IF Mols
11
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2021
17:45
Langaa IK
4
Ebeltoft IF
9
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2021
17:45
AIA/Tranbjerg (U14)
1
Lystrup IF
2
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2021
17:30
Hadsten SK
3
TRIF
5
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2021
18:00
VRI
8
ST 70
0
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2021
17:00
ST 70
3
Langaa IK
2
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2021
17:30
Ebeltoft IF
9
Aabyhøj IF
1
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2021
17:30
TRIF
11
Lystrup IF
1
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2021
17:30
AIA/Tranbjerg (U14)
3
VRI
3
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
12:00
IF Mols
3
Hadsten SK
2
|
U16, U15, U14, U13 rækker 8-mands
Spilleregler 8-mandsDer skal udfyldes elektronisk holdkort i denne række via DBU's Fodbold APP eller på www.dbujylland.dk - "Mit DBU".