Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11. aug 2021
18:30
Aalborg KFUM
3
Sulsted IF
2
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2021
18:00
Jetsmark IF
0
Aalborg Freja
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2021
13:00
Flauenskjold IF
2
Aabybro IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2021
14:00
Brønderslev IF
3
Aalborg KFUM
4
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2021
19:00
Aalborg Freja
1
Sulsted IF
0
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2021
18:30
Aabybro IF
1
Jetsmark IF
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2021
18:30
Aalborg KFUM
5
RKG
1
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2021
19:00
Brønderslev IF
6
Flauenskjold IF
0
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
14:30
Jetsmark IF
3
Brønderslev IF
0
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2021
11:00
RKG
2
Aalborg Freja
3
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2021
14:00
Flauenskjold IF
0
Aalborg KFUM
3
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2021
18:30
Sulsted IF
0
Aabybro IF
1
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2021
18:30
Aabybro IF
1
Brønderslev IF
2
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
13:30
Flauenskjold IF
0
Jetsmark IF
2
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
16:00
Aalborg Freja
2
Aalborg KFUM
0
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2021
18:30
Aalborg Freja
1
Flauenskjold IF
1
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2021
18:30
Aabybro IF
0
RKG
2
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2021
18:30
Brønderslev IF
2
Sulsted IF
2
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
13:30
Sulsted IF
1
Flauenskjold IF
0
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
14:00
RKG
2
Brønderslev IF
2
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
14:00
Aalborg KFUM
4
Jetsmark IF
2
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2021
13:00
Aalborg Freja
4
Aabybro IF
1
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2021
18:00
RKG
0
Jetsmark IF
3
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2021
18:00
Aabybro IF
1
Aalborg KFUM
2
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2021
18:30
Brønderslev IF
0
Aalborg Freja
3
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
12:00
Jetsmark IF
1
Sulsted IF
0
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
13:30
Flauenskjold IF
0
RKG
3
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2021
17:45
Sulsted IF
2
RKG
1
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2021
18:00
Jetsmark IF
6
RKG
0
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
14:00
Flauenskjold IF
0
Aalborg Freja
1
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2021
17:30
Sulsted IF
2
Aalborg KFUM
4
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2021
19:00
Brønderslev IF
4
Aabybro IF
1
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
13:30
Aabybro IF
4
Flauenskjold IF
3
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
14:00
RKG
1
Sulsted IF
2
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
14:00
Aalborg KFUM
4
Brønderslev IF
0
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
16:00
Aalborg Freja
1
Jetsmark IF
3
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
12:00
Jetsmark IF
2
Aabybro IF
2
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
12:00
Flauenskjold IF
3
Brønderslev IF
1
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
13:30
Sulsted IF
0
Aalborg Freja
4
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
14:00
RKG
0
Aalborg KFUM
4
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
13:30
Aabybro IF
0
Sulsted IF
0
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
14:00
Brønderslev IF
0
Jetsmark IF
1
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
14:00
Aalborg KFUM
2
Flauenskjold IF
2
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
16:00
Aalborg Freja
1
RKG
1
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2021
19:00
Jetsmark IF
8
Flauenskjold IF
0
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
13:00
RKG
1
Aabybro IF
1
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
13:30
Sulsted IF
1
Brønderslev IF
3
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2021
19:00
Aalborg KFUM
2
Aalborg Freja
1
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2021
13:30
Aabybro IF
2
Aalborg Freja
1
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2021
13:30
Flauenskjold IF
1
Sulsted IF
2
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2021
15:00
Jetsmark IF
3
Aalborg KFUM
0
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2021
14:00
Brønderslev IF
4
RKG
4
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2021
19:00
Sulsted IF
0
Jetsmark IF
1
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2021
19:00
Aalborg KFUM
1
Aabybro IF
1
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
14:30
Aalborg Freja
5
Brønderslev IF
1
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
14:30
RKG
1
Flauenskjold IF
2
|