|
859452
|
ti30-03 2021
|
19:30
|
|
|
Bredballe Kunstgræsbane
|
|
|
|
859456
|
lø03-04 2021
|
16:30
|
|
|
Vinding Kunstgræsbane
|
|
|
|
|
865461
|
ma05-04 2021
|
14:00
|
|
|
Danisol Park Kunstgræs (Vejle)
|
|
|
|
|
865460
|
ti06-04 2021
|
17:30
|
|
|
Ødsted Stadion
|
|
|
|
865465
|
lø10-04 2021
|
13:00
|
|
|
Mosevej Sportsplads
|
|
|
|
865463
|
sø11-04 2021
|
12:30
|
|
|
Danbolig Arena Gauerslund Kunstgræs
|
|
|
|
|
865462
|
ti13-04 2021
|
19:00
|
|
|
Bredballe Kunstgræsbane
|
|
|
|
865591
|
lø17-04 2021
|
14:00
|
|
|
Danisol Park Kunstgræs (Vejle)
|
|
|
|
865467
|
lø17-04 2021
|
14:30
|
|
|
Vinding Kunstgræsbane
|
|
|
|
865466
|
sø18-04 2021
|
13:00
|
|
|
Vestre Stadion
|
|
|
|
|
865594
|
lø24-04 2021
|
12:00
|
|
|
Danbolig Arena Gauerslund
|
|
|
|
865595
|
lø24-04 2021
|
13:00
|
|
|
Mosevej Sportsplads
|
|
|
|
865592
|
sø25-04 2021
|
12:10
|
|
|
Bredballe Kunstgræsbane
|
|
|
|
865593
|
ti27-04 2021
|
18:15
|
|
|
Ødsted Stadion
|
|
|
|
865598
|
sø02-05 2021
|
15:00
|
|
|
Søndre Stadion
|
|
|
|
865599
|
sø02-05 2021
|
15:00
|
|
|
Vestre Stadion
|
|
|
|
865603
|
to06-05 2021
|
18:30
|
|
|
Egtved Idræts- og Multicenter
|
|
|
|
865600
|
lø08-05 2021
|
13:00
|
|
|
Mosevej Sportsplads
|
|
|
|
865601
|
lø08-05 2021
|
16:30
|
|
|
Vinding Stadion
|
|
|
|
865602
|
sø09-05 2021
|
12:30
|
|
|
Danbolig Arena Gauerslund
|
|
|
|
865604
|
ti11-05 2021
|
18:45
|
|
|
Ødsted Stadion
|
|
|
|
865613
|
to13-05 2021
|
13:00
|
|
|
Mosevej Sportsplads
|
|
|
|
865612
|
to13-05 2021
|
15:00
|
|
|
Søndre Stadion
|
|
|
|
865605
|
to13-05 2021
|
16:30
|
|
|
Vinding Stadion
|
|
|
|
865638
|
sø16-05 2021
|
13:00
|
|
|
Vejle Idrætshøjskole
|
|
|
|
865840
|
sø16-05 2021
|
15:00
|
|
|
Vestre Stadion
|
|
|
|
865839
|
sø16-05 2021
|
16:10
|
|
|
Danbolig Arena Gauerslund
|
|
|
|
865614
|
ti18-05 2021
|
19:00
|
|
|
Bredballe Kunstgræsbane
|
|
|
|
865464
|
fr21-05 2021
|
19:00
|
|
|
Vejle Idrætshøjskole
|
|
|
|
865842
|
lø22-05 2021
|
15:30
|
|
|
Vinding Stadion
|
|
|
|
865843
|
ma24-05 2021
|
13:00
|
|
|
Vestre Stadion
|
HHT
|
|
|
865841
|
ma24-05 2021
|
15:00
|
|
|
Søndre Stadion
|
|
|
|
865872
|
ti25-05 2021
|
19:00
|
|
|
Egtved Idræts- og Multicenter
|
|
|
|
865597
|
on26-05 2021
|
19:00
|
|
|
Vejle Idrætshøjskole
|
|
|
|
865873
|
sø30-05 2021
|
14:00
|
|
|
BAUHAUS Park - Hældager
|
UHT
|
|
|
865876
|
sø30-05 2021
|
14:30
|
|
|
Danbolig Arena Gauerslund Kunstgræs
|
|
|
|
865596
|
ti01-06 2021
|
19:15
|
|
|
Bredballe Kunstgræsbane
|
|
|
|
865878
|
lø05-06 2021
|
15:30
|
|
|
Vinding Kunstgræsbane
|
UHT
|
|
|
865877
|
sø06-06 2021
|
13:00
|
|
|
Vejle Idrætshøjskole
|
|
|
|
865879
|
sø06-06 2021
|
15:00
|
|
|
Vestre Stadion
|
|
|
|
865880
|
sø06-06 2021
|
15:00
|
|
|
Søndre Stadion
|
|
|
|
865468
|
ti08-06 2021
|
19:00
|
|
|
Ødsted Stadion
|
|
|
|
859453
|
on09-06 2021
|
19:00
|
|
|
Vestre Stadion
|
|
|
|
859454
|
on09-06 2021
|
19:00
|
|
|
Vejle Idrætshøjskole
|
|
|
|
859455
|
on09-06 2021
|
19:00
|
|
|
Danbolig Arena Gauerslund Kunstgræs
|
UHT
|
|
|
865883
|
fr11-06 2021
|
19:00
|
|
|
Ødsted Stadion
|
|
|
|
865885
|
lø12-06 2021
|
13:00
|
|
|
Mosevej Sportsplads
|
|
|
|
865882
|
lø12-06 2021
|
16:00
|
|
|
Vinding Stadion
|
HHT
|
|
|
865881
|
sø13-06 2021
|
12:30
|
|
|
Danbolig Arena Gauerslund
|
|
|
|
865874
|
ma14-06 2021
|
19:00
|
|
|
Mosevej Sportsplads
|
|
|
|
859457
|
ti15-06 2021
|
19:00
|
|
|
Mosevej Sportsplads
|
HHT
|
|
|
865875
|
to17-06 2021
|
19:00
|
|
|
Vejle Idrætshøjskole
|
UHT
|
|
|
865886
|
fr18-06 2021
|
19:00
|
|
|
BAUHAUS Park - Hældager
|
UHT
|
|
|
865889
|
fr18-06 2021
|
19:00
|
|
|
Vestre Stadion
|
UHT
|
|
|
865888
|
lø19-06 2021
|
11:30
|
|
|
Vejle Idrætshøjskole
|
|
|
|
865887
|
sø20-06 2021
|
11:00
|
|
|
Søndre Stadion
|
|
|
Nr. 1 rykker op i S3, nr. 2 spiller play-off, nr. 3-5 og den bedste nr. 6 bliver i S4, de 35 dårligste nr. 6, samt nr. 7-8 rykker ned i S5. Dette under forudsætning af, at der rykker 7 jyske hold ned fra DS.
1. play-off runde herrer: Tirsdag 22/6 kl. 19.00
2. play-off runde herrer: Lørdag 26/6 kl. 14.00
Følgende 4 hold klarer frisag fra 6. pladsen: Ølstrup GU - Resenbro UIF - Alslev BK - Midtals IF