|
645751
|
lø27-03 2021
|
14:00
|
|
|
Danisol Park Kunstgræs (Vejle)
|
|
|
|
645760
|
lø03-04 2021
|
15:00
|
|
|
Hover Stadion
|
|
|
|
|
645759
|
ma05-04 2021
|
14:00
|
|
|
Bredballe Kunstgræsbane
|
|
|
|
|
645758
|
ti06-04 2021
|
18:30
|
|
|
Balle Kunstgræsbane
|
|
|
|
645761
|
lø10-04 2021
|
14:00
|
|
|
Danisol Park Kunstgræs (Vejle)
|
|
|
|
645764
|
lø10-04 2021
|
14:00
|
|
|
Universal Parken
|
|
|
|
|
645763
|
sø11-04 2021
|
11:00
|
|
|
Vestre Stadion
|
|
|
|
645762
|
sø11-04 2021
|
14:00
|
|
|
VB Parken
|
|
|
|
645765
|
lø17-04 2021
|
13:00
|
|
|
Lund Stadion
|
|
|
|
645768
|
lø17-04 2021
|
15:00
|
|
|
Hover Stadion
|
|
|
|
|
645766
|
lø17-04 2021
|
16:30
|
|
|
Vinding Kunstgræsbane
|
|
|
|
645767
|
sø18-04 2021
|
14:00
|
|
|
BAUHAUS Park - Hældager
|
|
|
|
645771
|
fr23-04 2021
|
18:00
|
|
|
VB Parken
|
|
|
|
645769
|
lø24-04 2021
|
14:00
|
|
|
Danisol Park Kunstgræs (Vejle)
|
|
|
|
645772
|
lø24-04 2021
|
14:00
|
|
|
Balle Kunstgræsbane
|
|
|
|
645770
|
sø25-04 2021
|
14:05
|
|
|
Bredballe Kunstgræsbane
|
|
|
|
645753
|
on28-04 2021
|
19:00
|
|
|
Vestre Stadion
|
|
|
|
645756
|
on28-04 2021
|
20:00
|
|
|
VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane)
|
|
|
|
645776
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
Lund Stadion
|
|
|
|
645777
|
lø08-05 2021
|
14:00
|
|
|
Universal Parken
|
|
|
|
645779
|
lø08-05 2021
|
14:00
|
|
|
VB Parken
|
|
|
|
645778
|
lø08-05 2021
|
14:30
|
|
|
Vinding Stadion
|
|
|
|
645781
|
to13-05 2021
|
14:00
|
|
|
Bredballe Kunstgræsbane
|
|
|
|
645784
|
to13-05 2021
|
14:00
|
|
|
Universal Parken
|
|
|
|
645782
|
to13-05 2021
|
14:30
|
|
|
Vinding Stadion
|
|
|
|
645783
|
to13-05 2021
|
19:00
|
|
|
Hover Stadion
|
|
|
|
645786
|
sø16-05 2021
|
10:30
|
|
|
Vestre Stadion
|
|
|
|
645787
|
sø16-05 2021
|
13:00
|
|
|
VB Parken
|
|
|
|
645788
|
sø16-05 2021
|
13:00
|
|
|
Lund Stadion
|
|
|
|
645785
|
sø16-05 2021
|
14:00
|
|
|
Søndre Stadion
|
|
|
|
645780
|
to20-05 2021
|
19:00
|
|
|
BAUHAUS Park - Hældager
|
|
|
|
645789
|
to20-05 2021
|
19:00
|
|
|
Hover Stadion
|
|
|
|
645790
|
lø22-05 2021
|
13:00
|
|
|
Vinding Stadion
|
|
|
|
646127
|
ma24-05 2021
|
13:00
|
|
|
Lund Stadion
|
|
|
|
646128
|
ma24-05 2021
|
14:00
|
|
|
BAUHAUS Park - Hældager
|
|
|
|
646132
|
fr28-05 2021
|
18:30
|
|
|
VB Parken
|
|
|
|
646130
|
lø29-05 2021
|
14:00
|
|
|
Universal Parken
|
|
|
|
646131
|
sø30-05 2021
|
10:30
|
|
|
Vestre Stadion
|
|
|
|
645773
|
ti01-06 2021
|
20:00
|
|
|
Danisol Park Kunstgræs (Vejle)
|
|
|
|
645774
|
on02-06 2021
|
19:00
|
|
|
Vestre Stadion
|
|
|
|
646135
|
fr04-06 2021
|
19:00
|
|
|
Lund Stadion
|
|
|
|
646134
|
lø05-06 2021
|
14:30
|
|
|
Vinding Stadion
|
|
|
|
646136
|
lø05-06 2021
|
15:00
|
|
|
Hover Stadion
|
|
|
|
646133
|
sø06-06 2021
|
10:30
|
|
|
Vestre Stadion
|
|
|
|
645752
|
ti08-06 2021
|
19:00
|
|
|
Lund Stadion
|
|
|
|
645775
|
ti08-06 2021
|
19:00
|
|
|
Hover Stadion
|
|
|
|
646137
|
to10-06 2021
|
19:00
|
|
|
VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane)
|
|
|
|
646138
|
lø12-06 2021
|
14:00
|
|
|
Vinding Stadion
|
|
|
|
646140
|
lø12-06 2021
|
14:00
|
|
|
Universal Parken
|
|
|
|
646139
|
sø13-06 2021
|
14:00
|
|
|
BAUHAUS Park - Hældager
|
|
|
|
645757
|
ti15-06 2021
|
19:30
|
|
|
Vinding Stadion
|
|
|
|
646129
|
to17-06 2021
|
19:30
|
|
|
Søndre Stadion
|
|
|
|
646141
|
lø19-06 2021
|
13:30
|
|
|
Søndre Stadion
|
|
|
|
646142
|
lø19-06 2021
|
13:30
|
|
|
Hover Stadion
|
|
|
|
646143
|
lø19-06 2021
|
13:30
|
|
|
Vestre Stadion
|
|
|
|
646144
|
lø19-06 2021
|
13:30
|
|
|
Lund Stadion
|
|
|
Nr. 1 rykker op i S1, nr. 2 spiller play-off, nr. 3 og og de 5 bedste nr. 4 bliver i S2, de 9 dårligste nr. 4 og de 5 bedste nr. 5 spiller play-off, de 9 dårligste nr. 5, samt nr. 6-8 rykker ned i S3. Dette under forudsætning af at der rykker 7 jyske hold ned fra DS.
1. play-off runde herrer: Tirsdag 22/6 kl. 19.00
2. play-off runde herrer: Lørdag 26/6 kl. 14.00
Følgende 9 hold fra 4. pladsen skal lørdag den 26/6 spille play-off om at undgå nedrykning. Ikke nævnte hold bliver i rækken.
Følgende hold fra 5. pladsen skal lørdag den 26/6 spille play-off om at undgå nedrykning. Ikke nævnte hold rykker ned.IF Sæby Skjold - Nørresundby B - Nordvestmors BK - HOG Hinnerup - Hammel GF - Vejle FC - Erritsø GIF - Tjæreborg IF - Gråsten B.
Harken UGF - Mejrup GU - Aarhus Fremad - Galten fS - Ammitsbøl/Egtved.