|
297933
|
lø03-04 2021
|
13:00
|
|
|
Banerne ved Haderslev Idrætscenter
|
|
|
|
297931
|
ma05-04 2021
|
13:00
|
|
|
Marienlystcentret
|
|
|
|
|
297932
|
ma05-04 2021
|
13:00
|
|
|
Synshallen Arena, kunstgræs
|
|
|
|
|
297936
|
lø10-04 2021
|
12:00
|
|
|
Fynske Bank Arena (kunst)
|
|
|
|
297935
|
lø10-04 2021
|
13:00
|
|
|
Campus Road
|
|
|
|
297937
|
sø11-04 2021
|
15:00
|
|
|
Marienlystcentret
|
|
|
|
|
297938
|
lø17-04 2021
|
11:00
|
|
|
Kildemosens anlæg
|
|
|
|
302540
|
lø17-04 2021
|
12:00
|
|
|
Synshallen Arena, kunstgræs
|
|
|
|
304224
|
lø17-04 2021
|
13:00
|
|
|
Banerne ved Haderslev Idrætscenter
|
|
|
|
302539
|
sø18-04 2021
|
13:00
|
|
|
KFUM Parken
|
|
|
|
|
304226
|
lø24-04 2021
|
12:00
|
|
|
Veldtofte Idrætspark
|
|
|
|
304227
|
lø24-04 2021
|
13:00
|
|
|
Campus Road
|
|
|
|
304225
|
sø25-04 2021
|
13:00
|
|
|
Oure Idrætsskole
|
|
|
|
304228
|
sø25-04 2021
|
15:00
|
|
|
Marienlystcentret
|
|
|
|
304230
|
lø01-05 2021
|
10:00
|
|
|
Fynske Bank Arena (kunst)
|
|
|
|
304231
|
lø01-05 2021
|
13:00
|
|
|
Banerne ved Haderslev Idrætscenter
|
|
|
|
304232
|
lø01-05 2021
|
15:00
|
|
|
Kildemosens anlæg
|
|
|
|
304229
|
sø02-05 2021
|
13:00
|
|
|
Oure Idrætsskole
|
|
|
|
297930
|
to06-05 2021
|
18:30
|
|
|
KFUM Parken
|
|
|
|
330031
|
lø08-05 2021
|
12:00
|
|
|
Veldtofte Idrætspark
|
|
|
|
304426
|
sø09-05 2021
|
13:00
|
|
|
KFUM Parken
|
|
|
|
304427
|
sø09-05 2021
|
13:00
|
|
|
Campus Road
|
|
|
|
304233
|
sø09-05 2021
|
15:00
|
|
|
Marienlystcentret
|
|
|
|
330035
|
on12-05 2021
|
19:00
|
|
|
Banerne ved Haderslev Idrætscenter
|
|
|
|
330032
|
to13-05 2021
|
19:00
|
|
|
Veldtofte Idrætspark
|
|
|
|
330034
|
to13-05 2021
|
19:00
|
|
|
KFUM Parken
|
|
|
|
332884
|
lø15-05 2021
|
11:00
|
|
|
Kildemosens anlæg
|
|
|
|
332883
|
sø16-05 2021
|
13:00
|
|
|
Campus Road
|
|
|
|
332882
|
sø16-05 2021
|
16:15
|
|
|
Fynske Bank Arena (kunst)
|
|
|
|
331610
|
ti18-05 2021
|
19:00
|
|
|
KFUM Parken
|
|
|
|
335743
|
to20-05 2021
|
19:00
|
|
|
Kildemosens anlæg
|
|
|
|
335744
|
lø22-05 2021
|
12:00
|
|
|
Veldtofte Idrætspark
|
|
|
|
335269
|
ma24-05 2021
|
13:00
|
|
|
KFUM Parken
|
|
|
|
297934
|
ma24-05 2021
|
15:00
|
|
|
Oure Idrætsskole
|
|
|
|
330878
|
on26-05 2021
|
19:00
|
|
|
Marienlystcentret
|
|
|
|
335793
|
lø29-05 2021
|
13:00
|
|
|
FC Broby Arena, kunstgræsbane
|
|
|
|
335792
|
lø29-05 2021
|
16:15
|
|
|
Fynske Bank Arena (kunst)
|
|
|
|
335790
|
sø30-05 2021
|
13:00
|
|
|
Oure Idrætsskole
|
HHT
|
|
|
335791
|
sø30-05 2021
|
15:00
|
|
|
Marienlystcentret
|
|
|
|
335795
|
to03-06 2021
|
18:45
|
|
|
KFUM Parken
|
|
|
|
335796
|
lø05-06 2021
|
11:00
|
|
|
Kildemosens anlæg
|
|
|
|
335797
|
lø05-06 2021
|
13:00
|
|
|
Banerne ved Haderslev Idrætscenter
|
|
|
|
335794
|
lø05-06 2021
|
16:15
|
|
|
Fynske Bank Arena (kunst)
|
UHT
|
|
|
297895
|
on09-06 2021
|
19:00
|
|
|
Oure Idrætsskole
|
HHT
|
|
|
297927
|
on09-06 2021
|
19:00
|
|
|
Fynske Bank Arena (kunst)
|
|
|
|
297929
|
on09-06 2021
|
19:00
|
|
|
Campus Road
|
|
|
|
297926
|
to10-06 2021
|
19:00
|
|
|
Kildemosens anlæg
|
|
|
|
335800
|
lø12-06 2021
|
12:00
|
|
|
Veldtofte Idrætspark
|
|
|
|
335798
|
lø12-06 2021
|
13:00
|
|
|
Campus Road
|
UHT
|
|
|
335799
|
sø13-06 2021
|
13:00
|
|
|
KFUM Parken
|
|
|
|
335801
|
sø13-06 2021
|
15:00
|
|
|
Marienlystcentret
|
|
|
|
332885
|
on16-06 2021
|
19:00
|
|
|
Banerne ved Haderslev Idrætscenter
|
UHT
|
|
|
335803
|
lø19-06 2021
|
11:00
|
|
|
Haderslev Atletikstadion
|
|
|
|
335805
|
lø19-06 2021
|
13:00
|
|
|
Kildemosens anlæg
|
|
|
|
335804
|
lø19-06 2021
|
13:30
|
|
|
Fynske Bank KunstNord
|
|
|
|
335802
|
lø19-06 2021
|
13:30
|
|
|
Oure Idrætsskole
|
HHT
|
|
Der er 3 puljevindere i Kvindeserie Vest.
Den bedste puljevinder rykker direkte op og de 2 andre spiller en kval. kamp om den sidste oprykningsplads onsdag 23/6 kl. 19.00 på neutral bane.
Læs mere her