|
777541
|
ma29-03 2021
|
19:00
|
|
|
Vildbjerg Kunstgræsbane 2
|
|
FodboldHoldet Herning (2)
3
|
|
777540
|
to01-04 2021
|
13:00
|
|
|
Studsgaard Stadion
|
|
|
|
|
777545
|
lø03-04 2021
|
14:00
|
|
|
Engesvang Hallen
|
|
FodboldHoldet Herning (2)
0
|
|
|
777543
|
ma05-04 2021
|
13:00
|
|
|
Karstoft Stadion
|
|
|
|
777546
|
ma05-04 2021
|
16:00
|
|
|
Idrætscenter Sunds Vest
|
|
|
|
777542
|
ti06-04 2021
|
18:30
|
|
|
Herning IK's Anlæg
|
|
|
|
|
777549
|
lø10-04 2021
|
13:00
|
|
|
Studsgaard Stadion
|
|
|
|
777550
|
lø10-04 2021
|
15:00
|
|
|
Karstoft Stadion
|
|
|
|
777547
|
sø11-04 2021
|
16:00
|
|
|
Hammerum Kunstgræsbane 1
|
|
|
|
777548
|
ma12-04 2021
|
18:45
|
|
|
Holtbjerg Idrætsanlæg
|
|
FodboldHoldet Herning (2)
2
|
|
|
777551
|
lø17-04 2021
|
14:00
|
|
|
Idrætscenter Sunds Vest
|
|
|
|
777552
|
lø17-04 2021
|
14:00
|
|
|
Herning IK's Anlæg
|
|
|
|
777553
|
lø17-04 2021
|
14:00
|
|
|
Engesvang Hallen
|
|
|
|
777554
|
ma19-04 2021
|
18:45
|
|
|
KFUM Idrætscenter
|
|
FodboldHoldet Herning (2)
3
|
|
777556
|
fr23-04 2021
|
18:30
|
|
|
Engesvang Hallen
|
|
|
|
777558
|
lø24-04 2021
|
15:00
|
|
|
KFUM Idrætscenter
|
|
|
|
777555
|
sø25-04 2021
|
16:00
|
|
|
Hammerum Kunstgræsbane 1
|
|
|
|
777557
|
ma26-04 2021
|
18:45
|
|
|
Holtbjerg Idrætsanlæg
|
|
FodboldHoldet Herning (2)
0
|
|
777567
|
lø01-05 2021
|
13:00
|
|
|
Studsgaard Stadion
|
|
|
|
777568
|
lø01-05 2021
|
13:00
|
|
|
KFUM Idrætscenter
|
|
|
|
777569
|
lø01-05 2021
|
13:00
|
|
|
Idrætscenter Sunds Vest
|
|
|
|
777566
|
sø02-05 2021
|
16:00
|
|
|
Hammerum Kunstgræsbane 1
|
|
FodboldHoldet Herning (2)
1
|
|
777574
|
fr07-05 2021
|
18:30
|
|
|
Engesvang Hallen
|
|
|
|
777571
|
fr07-05 2021
|
19:00
|
|
|
Herning IK's Anlæg
|
|
|
|
777570
|
sø09-05 2021
|
13:00
|
|
|
Karstoft Stadion
|
|
|
|
777573
|
ma10-05 2021
|
18:45
|
|
|
Holtbjerg Idrætsanlæg
|
|
FodboldHoldet Herning (2)
1
|
|
777577
|
to13-05 2021
|
13:00
|
|
|
KFUM Idrætscenter
|
|
|
|
777578
|
to13-05 2021
|
13:00
|
|
|
Karstoft Stadion
|
|
FodboldHoldet Herning (2)
2
|
|
777576
|
to13-05 2021
|
19:00
|
|
|
Herning IK's Anlæg
|
|
|
|
777575
|
fr14-05 2021
|
18:30
|
|
|
Engesvang Hallen
|
|
|
|
777580
|
sø16-05 2021
|
13:00
|
|
|
Studsgaard Stadion
|
|
|
|
777592
|
sø16-05 2021
|
13:00
|
|
|
KFUM Idrætscenter
|
|
|
|
777579
|
sø16-05 2021
|
16:00
|
|
|
Hammerum Kunstgræsbane 1
|
UHT
|
|
|
777581
|
ma17-05 2021
|
18:45
|
|
|
Holtbjerg Idrætsanlæg
|
|
FodboldHoldet Herning (2)
3
|
|
777596
|
fr21-05 2021
|
18:30
|
|
|
Engesvang Hallen
|
|
|
|
777595
|
ma24-05 2021
|
12:00
|
|
|
Idrætscenter Sunds Vest
|
|
|
|
777593
|
ma24-05 2021
|
16:00
|
|
|
KFUM Idrætscenter
|
|
|
|
777594
|
ti25-05 2021
|
19:00
|
|
|
Hammerum Stadion
|
|
FodboldHoldet Herning (2)
2
|
|
777618
|
lø29-05 2021
|
13:00
|
|
|
Studsgaard Stadion
|
|
|
|
777617
|
lø29-05 2021
|
14:00
|
|
|
Karstoft Stadion
|
|
|
|
777597
|
sø30-05 2021
|
16:00
|
|
|
Hammerum Kunstgræsbane 1
|
|
|
|
777619
|
ma31-05 2021
|
18:45
|
|
|
Holtbjerg Idrætsanlæg
|
|
FodboldHoldet Herning (2)
5
|
|
777621
|
to03-06 2021
|
19:00
|
|
|
Herning IK's Anlæg
|
|
|
|
777623
|
fr04-06 2021
|
17:30
|
|
|
Karstoft Stadion
|
|
|
|
777620
|
lø05-06 2021
|
13:00
|
|
|
Studsgaard Stadion
|
|
|
|
777622
|
lø05-06 2021
|
13:30
|
|
|
Idrætscenter Sunds Vest
|
|
FodboldHoldet Herning (2)
3
|
|
777538
|
on09-06 2021
|
19:00
|
|
|
Hammerum Stadion
|
UHT
|
|
|
777539
|
on09-06 2021
|
19:00
|
|
|
Idrætscenter Sunds Vest
|
|
|
|
777626
|
fr11-06 2021
|
18:30
|
|
|
Engesvang Hallen
|
|
|
|
777627
|
fr11-06 2021
|
19:00
|
|
|
Karstoft Stadion
|
|
|
|
777625
|
fr11-06 2021
|
19:00
|
|
|
Herning IK's Anlæg
|
|
|
|
777624
|
ma14-06 2021
|
18:45
|
|
|
Holtbjerg Idrætsanlæg
|
|
FodboldHoldet Herning (2)
2
|
|
777647
|
ti15-06 2021
|
18:30
|
|
|
KFUM Idrætscenter
|
|
|
|
777646
|
fr18-06 2021
|
19:00
|
|
|
Hammerum Stadion
|
|
|
|
777648
|
lø19-06 2021
|
13:00
|
|
|
Studsgaard Stadion
|
|
FodboldHoldet Herning (2)
3
|
|
777649
|
sø20-06 2021
|
11:00
|
|
|
Idrætscenter Sunds Vest
|
|
|
Nr. 1 rykker op i S3, nr. 2 spiller play-off, nr. 3-5 og den bedste nr. 6 bliver i S4, de 35 dårligste nr. 6, samt nr. 7-8 rykker ned i S5. Dette under forudsætning af, at der rykker 7 jyske hold ned fra DS.
1. play-off runde herrer: Tirsdag 22/6 kl. 19.00
2. play-off runde herrer: Lørdag 26/6 kl. 14.00
Følgende 4 hold klarer frisag fra 6. pladsen: Ølstrup GU - Resenbro UIF - Alslev BK - Midtals IF