|
151361
|
sø28-03 2021
|
13:00
|
|
|
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
|
|
|
|
151365
|
lø03-04 2021
|
13:00
|
|
|
Nørhalne Stadion
|
|
|
|
|
151363
|
ma05-04 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
151364
|
ma05-04 2021
|
13:00
|
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|
|
|
151371
|
fr09-04 2021
|
18:00
|
|
|
Frejlev Stadion
|
|
|
|
151373
|
lø10-04 2021
|
15:00
|
|
|
Birkelse Stadion
|
|
|
|
|
151372
|
lø10-04 2021
|
16:00
|
|
|
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
|
|
|
|
151422
|
sø11-04 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
151423
|
lø17-04 2021
|
13:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
|
|
|
|
151426
|
lø17-04 2021
|
13:00
|
|
|
Nørhalne Stadion
|
|
|
|
|
151425
|
lø17-04 2021
|
15:30
|
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|
|
|
151424
|
sø18-04 2021
|
13:00
|
|
|
Gudumholm Stadion
|
|
|
|
151348
|
on21-04 2021
|
18:30
|
|
|
Frejlev Stadion
|
|
|
|
151429
|
lø24-04 2021
|
12:00
|
|
|
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
|
|
|
|
151427
|
lø24-04 2021
|
13:00
|
|
|
Frejlev Stadion
|
|
|
|
151428
|
lø24-04 2021
|
13:30
|
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|
|
|
151440
|
sø25-04 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
151360
|
ti27-04 2021
|
19:00
|
|
|
Birkelse Stadion
|
|
|
|
151349
|
on28-04 2021
|
19:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
|
|
|
|
151441
|
fr30-04 2021
|
13:00
|
|
|
Frejlev Stadion
|
|
|
|
151443
|
lø01-05 2021
|
13:00
|
|
|
Nørhalne Stadion
|
|
|
|
151442
|
lø01-05 2021
|
15:00
|
|
|
Birkelse Stadion
|
|
|
|
151514
|
sø02-05 2021
|
13:00
|
|
|
Chang Stadion
|
|
|
|
151525
|
to06-05 2021
|
19:00
|
|
|
Nørhalne Stadion
|
|
|
|
151517
|
lø08-05 2021
|
12:00
|
|
|
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
|
|
|
|
151518
|
lø08-05 2021
|
13:30
|
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|
|
|
151516
|
lø08-05 2021
|
13:30
|
|
|
Gudumholm Stadion
|
|
|
|
151515
|
sø09-05 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
675305
|
to13-05 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
683439
|
sø16-05 2021
|
13:00
|
|
|
Birkelse Stadion
|
|
|
|
972702
|
ti18-05 2021
|
18:30
|
|
|
Gudumholm Stadion
|
|
|
|
972703
|
to20-05 2021
|
18:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
|
|
|
|
972699
|
lø22-05 2021
|
16:00
|
|
|
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
|
|
|
|
972701
|
ma24-05 2021
|
13:00
|
|
|
Nørhalne Stadion
|
|
|
|
972704
|
ma24-05 2021
|
13:00
|
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|
|
|
151524
|
ma24-05 2021
|
16:00
|
|
|
Gudumholm Stadion
|
UHT
|
|
|
972707
|
fr28-05 2021
|
19:00
|
|
|
Birkelse Stadion
|
|
|
|
972708
|
fr28-05 2021
|
19:00
|
|
|
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
|
|
|
|
972706
|
sø30-05 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
972710
|
lø05-06 2021
|
13:30
|
|
|
Gudumholm Stadion
|
|
|
|
972711
|
lø05-06 2021
|
15:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
|
|
|
|
972709
|
lø05-06 2021
|
15:00
|
|
|
Birkelse Stadion
|
|
|
|
972712
|
sø06-06 2021
|
13:00
|
|
|
Nørhalne Stadion
|
|
|
|
151362
|
ti08-06 2021
|
19:00
|
|
|
Gudumholm Stadion
|
|
|
|
972700
|
ti08-06 2021
|
19:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
|
|
|
|
972705
|
to10-06 2021
|
18:30
|
|
|
Frejlev Stadion
|
|
|
|
972725
|
fr11-06 2021
|
18:30
|
|
|
Gudumholm Stadion
|
|
|
|
972724
|
lø12-06 2021
|
14:00
|
|
|
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
|
|
|
|
972726
|
lø12-06 2021
|
15:30
|
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|
|
|
972727
|
sø13-06 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
683438
|
ma14-06 2021
|
19:00
|
|
|
Frejlev Stadion
|
|
|
|
151523
|
to17-06 2021
|
19:00
|
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|
|
|
972730
|
fr18-06 2021
|
19:00
|
|
|
Birkelse Stadion
|
|
|
|
972728
|
lø19-06 2021
|
13:30
|
|
|
Frejlev Stadion
|
|
|
|
972729
|
lø19-06 2021
|
13:30
|
|
|
Nørhalne Stadion
|
|
|
|
972731
|
lø19-06 2021
|
16:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
|
|
|
Nr. 1 rykker op i S1, nr. 2 spiller play-off, nr. 3 og og de 5 bedste nr. 4 bliver i S2, de 9 dårligste nr. 4 og de 5 bedste nr. 5 spiller play-off, de 9 dårligste nr. 5, samt nr. 6-8 rykker ned i S3. Dette under forudsætning af at der rykker 7 jyske hold ned fra DS.
1. play-off runde herrer: Tirsdag 22/6 kl. 19.00
2. play-off runde herrer: Lørdag 26/6 kl. 14.00
Følgende 9 hold fra 4. pladsen skal lørdag den 26/6 spille play-off om at undgå nedrykning. Ikke nævnte hold bliver i rækken.
Følgende hold fra 5. pladsen skal lørdag den 26/6 spille play-off om at undgå nedrykning. Ikke nævnte hold rykker ned.IF Sæby Skjold - Nørresundby B - Nordvestmors BK - HOG Hinnerup - Hammel GF - Vejle FC - Erritsø GIF - Tjæreborg IF - Gråsten B.
Harken UGF - Mejrup GU - Aarhus Fremad - Galten fS - Ammitsbøl/Egtved.