Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11. aug 2020
18:00
Fjelstervang IF (U16)
3
Ørnhøj/Abildå B1986
2
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2020
19:00
Snejbjerg SG&I
2
Mejdal-Halgård Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2020
18:30
Sunds IF
0
Måbjerg IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2020
18:00
Ørnhøj/Abildå B1986
6
Snejbjerg SG&I
1
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2020
19:00
Måbjerg IF
6
Fjelstervang IF (U16)
4
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2020
19:00
Mejdal-Halgård Fodbold
1
Sunds IF
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2020
19:00
Snejbjerg SG&I
1
Fjelstervang IF (U16)
8
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2020
18:30
Sunds IF
3
Ørnhøj/Abildå B1986
3
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2020
19:00
Mejdal-Halgård Fodbold
0
Måbjerg IF
5
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2020
18:00
Ørnhøj/Abildå B1986
3
Mejdal-Halgård Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2020
18:00
Fjelstervang IF (U16)
2
Sunds IF
1
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2020
19:00
Snejbjerg SG&I
4
Måbjerg IF
5
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2020
18:00
Mejdal-Halgård Fodbold
2
Fjelstervang IF (U16)
1
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2020
18:30
Sunds IF
1
Snejbjerg SG&I
5
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2020
18:00
Ørnhøj/Abildå B1986
3
Fjelstervang IF (U16)
2
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2020
18:45
Måbjerg IF
2
Sunds IF
3
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2020
19:00
Mejdal-Halgård Fodbold
2
Snejbjerg SG&I
4
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2020
18:30
Snejbjerg SG&I
1
Ørnhøj/Abildå B1986
4
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2020
19:00
Sunds IF
6
Mejdal-Halgård Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2020
18:00
Fjelstervang IF (U16)
0
Måbjerg IF
10
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
18:30
Måbjerg IF
4
Ørnhøj/Abildå B1986
1
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2020
18:00
Ørnhøj/Abildå B1986
2
Sunds IF
2
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2020
18:00
Fjelstervang IF (U16)
3
Snejbjerg SG&I
7
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2020
18:15
Måbjerg IF
Mejdal-Halgård Fodbold
UHT
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2020
17:45
Måbjerg IF
6
Snejbjerg SG&I
4
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2020
18:30
Sunds IF
6
Fjelstervang IF (U16)
2
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2020
19:00
Mejdal-Halgård Fodbold
4
Ørnhøj/Abildå B1986
6
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2020
17:30
Ørnhøj/Abildå B1986
2
Måbjerg IF
2
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2020
17:30
Fjelstervang IF (U16)
5
Mejdal-Halgård Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2020
17:30
Snejbjerg SG&I
6
Sunds IF
2
|
Fleksibel spilleform
Tilmeld dit hold til Indefodbold 2020/2021
Tilmeld dit hold til Futsal 2020/2021
Der skal udfyldes elektronisk holdkort i denne række via DBU's Fodbold APP eller på www.dbujylland.dk - "Mit DBU". Kontakt din klub såfremt du ikke har fået tildelt brugernavn og adgangskode.
Bøder for manglende udfyldelse af holdkort:
1. rykker - kr. 25,00
2. rykker - kr. 50,00
3. rykker - kr. 250,00
4. rykker - disciplinærsag
Resultat af kampen indtastes via DBU's Fodbold APP eller via ”Mit DBU” på www.dbujylland.dk af arrangørklubben.