Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. aug 2020
13:00
Farsø/Ullits IK
3
Rebild Syd
3
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2020
18:00
Støvring IF
5
Terndrup/Bælum
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2020
18:30
Aalestrup IF
1
Ranum-Overlade IK Vest
9
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2020
18:30
Terndrup/Bælum
Ranum-Overlade IK Vest
HHT
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2020
11:00
Farsø/Ullits IK
6
Aalestrup IF
0
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2020
13:00
Rebild Syd
4
Støvring IF
9
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2020
11:15
Støvring IF
5
Aalestrup IF
1
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2020
13:00
Ranum-Overlade IK Vest
4
Farsø/Ullits IK
4
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2020
18:00
Rebild Syd
3
Terndrup/Bælum
2
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2020
18:30
Terndrup/Bælum
Farsø/Ullits IK
HHT
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
11:00
Aalestrup IF
Rebild Syd
UHT
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2020
11:00
Støvring IF
10
Ranum-Overlade IK Vest
6
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2020
18:30
Aalestrup IF
Terndrup/Bælum
UHT
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2020
11:00
Farsø/Ullits IK
7
Støvring IF
11
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2020
18:00
Ranum-Overlade IK Vest
5
Rebild Syd
6
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2020
18:00
Terndrup/Bælum
4
Støvring IF
2
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2020
13:00
Rebild Syd
3
Farsø/Ullits IK
1
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2020
13:00
Ranum-Overlade IK Vest
8
Aalestrup IF
0
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
11:00
Støvring IF
4
Rebild Syd
2
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
12:00
Aalestrup IF
4
Farsø/Ullits IK
0
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2020
13:00
Ranum-Overlade IK Vest
3
Terndrup/Bælum
2
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
11:00
Aalestrup IF
1
Støvring IF
2
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2020
13:00
Farsø/Ullits IK
0
Ranum-Overlade IK Vest
6
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2020
18:00
Terndrup/Bælum
6
Rebild Syd
4
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
11:00
Farsø/Ullits IK
1
Terndrup/Bælum
7
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2020
13:00
Rebild Syd
5
Aalestrup IF
2
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2020
13:00
Ranum-Overlade IK Vest
4
Støvring IF
2
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2020
18:30
Terndrup/Bælum
8
Aalestrup IF
1
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2020
10:00
Støvring IF
5
Farsø/Ullits IK
2
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2020
15:00
Rebild Syd
2
Ranum-Overlade IK Vest
5
|
Se hvordan rækken ombrydes fra efteråret 2020 til foråret 2021 her.
Du kan finde informationer om rækken ved at læse rækkebeskrivelserne.