Kampnr | Tid | Hjemme | Ude | Bane | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Arrangør:
lørdag den. 24-08 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
09:00
Strandby-Elling-Nielstrup IF
Tornby IF
|
|||||||||||||||||||
09:35
Poulstrup Vrejlev 81
Frederikshavn fI
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10:10
Tornby IF
ØVI/TTB
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10:45
Frederikshavn fI
Hjørring IF
|
|||||||||||||||||||
11:20
Hjørring IF
Strandby-Elling-Nielstrup IF
|
|||||||||||||||||||
11:55
ØVI/TTB
Poulstrup Vrejlev 81
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 31-08 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10:00
Strandby-Elling-Nielstrup IF
Frederikshavn fI
|
|||||||||||||||||||
10:40
ØVI/TTB
Strandby-Elling-Nielstrup IF
|
|||||||||||||||||||
11:20
Frederikshavn fI
ØVI/TTB
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 31-08 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Hjørring IF
Tornby IF
|
|||||||||||||||||||
10:40
Poulstrup Vrejlev 81
Hjørring IF
|
|||||||||||||||||||
11:20
Tornby IF
Poulstrup Vrejlev 81
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 07-09 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Frederikshavn fI
Tornby IF
|
|||||||||||||||||||
10:00
Hjørring IF
Strandby-Elling-Nielstrup IF
|
|||||||||||||||||||
10:40
Strandby-Elling-Nielstrup IF
Poulstrup Vrejlev 81
|
|||||||||||||||||||
10:40
Tornby IF
ØVI/TTB
|
|||||||||||||||||||
11:20
ØVI/TTB
Hjørring IF
|
|||||||||||||||||||
11:20
Frederikshavn fI
Poulstrup Vrejlev 81
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 14-09 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Strandby-Elling-Nielstrup IF
ØVI/TTB
|
|||||||||||||||||||
10:40
Frederikshavn fI
Strandby-Elling-Nielstrup IF
|
|||||||||||||||||||
11:20
ØVI/TTB
Frederikshavn fI
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 14-09 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Hjørring IF
Poulstrup Vrejlev 81
|
|||||||||||||||||||
10:40
Tornby IF
Hjørring IF
|
|||||||||||||||||||
11:20
Poulstrup Vrejlev 81
Tornby IF
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 21-09 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Strandby-Elling-Nielstrup IF
Poulstrup Vrejlev 81
|
|||||||||||||||||||
10:00
Hjørring IF
Frederikshavn fI
|
|||||||||||||||||||
10:40
Hjørring IF
ØVI/TTB
|
|||||||||||||||||||
10:40
Frederikshavn fI
Tornby IF
|
|||||||||||||||||||
11:20
ØVI/TTB
Poulstrup Vrejlev 81
|
|||||||||||||||||||
11:20
Tornby IF
Strandby-Elling-Nielstrup IF
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 05-10 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
ØVI/TTB
Frederikshavn fI
|
|||||||||||||||||||
10:40
Strandby-Elling-Nielstrup IF
ØVI/TTB
|
|||||||||||||||||||
11:20
Frederikshavn fI
Strandby-Elling-Nielstrup IF
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 05-10 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Hjørring IF
Tornby IF
|
|||||||||||||||||||
10:40
Tornby IF
Poulstrup Vrejlev 81
|
|||||||||||||||||||
11:20
Poulstrup Vrejlev 81
Hjørring IF
|
Spilleregler 5:5
Der skal IKKE udfyldes holdkort i denne række!
Resultat af kampene indtastes via DBU's Fodbold APP eller via ”Mit DBU” på www.dbujylland.dkaf arrangørklubben.